
Voor de hele snelle beslisser: er is nog plek!
Aanstaande zaterdag vindt de eerste workshop Urban Sketching in Zeeland plaats.
Je kan je nog aanmelden.
We starten om 10.00 uur in Colijnsplaat; een van de zes dorpjes waar de gemeente Noord Beveland uit bestaat. Het is prachtig gelegen aan de Oosterschelde, met uitzicht op de Zeelandbrug.
We verzamelen om 10.00 uur bij cafe Juliana aan de Voorstraat 73, vlakbij de Oude Haven waar we gaan tekenen.
De workshop duurt tot 13.00 uur. Voor koffie en thee wordt gezorgd.
Heb je zelf geen eigen schetsmateriaal dan kan je voor 15 euro extra gebruik maken van door mij beschikbaar gestelde materialen.
Cafe Juliana is op zaterdag geopend vanaf 12.00 uur. Je kan daar eventueel gebruik maken van het toilet en na afloop kunnen we daar – voor eigen rekening – nog een nazit houden en lunchen.

Tekenmateriaal
Wat heb je nodig voor een geslaagde workshop?
Tekenpapier (bij voorkeur 300 grams),
een zwarte watervaste fineliner,
doosje waterverf met penseel,
een HB potlood plus gum/puntenslijper.
Met dit pakket heb je alles om van je buiten-teken-dagen een succes te maken. Wil je advies over de aan te schaffen materialen neem dan even contact op via de mail. Klik hier.

Workshop 15 juni is bijna vol
De workshop die ik op 15 juni organiseer is al bijna vol. Mocht je nog zin hebben om mee te doen dan ben je van harte uitgenodigd. Laat even via de mail weten met hoeveel personen je komt en of je eigen tekenmateriaal meeneemt.
Het is altijd mogelijk om met een eigen groep een afspraak te maken. In overleg stellen we dan een datum vast. Ik ben beschikbaar in de maanden mei, juni, juli, september en oktober. Klik hier als je een afspraak wilt maken.

